Fakültemiz Genç İşletmeciler Öğrenci Kulübü, 12 Mart 1921 İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u anma programı ile 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma programı düzenlendi.

Program, Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Süleyman ELMACI, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Candaş CAN, Fakülte Sekreteri S. Ahmet ÇELTİKCİ, Üniversitemiz birim amirlerinden Öğrenci İşleri Daire Başkanı Savaş USTAOĞLU, Personel Daire Başkanı Zafer AKIN, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Kayhan KOYUNCU, Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü Tibet DANACI, Üniversitemiz Hukuk Müşaviri Avukat Özgür BAŞDOĞAN, Fakültemiz ve Meslek Yüksek Okulu Öğretim Elemanları ve öğrencilerinin yoğun katılımları ile gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program Dr. Öğr. Üyesi Candaş CAN’ın “Bir İslam Münevveri: Mehmet Akif ERSOY” isimli sunumu, öğrencilerimizin ney, gitar ve saz eşliğinde müzik dinletisi, İstiklal Marşı’nın kabulüne ve Çanakkale şehitlerine ilişkin şiir dinletisi ve Mehmet Akif ERSOY’un hayatına ilişkin önemli kesitler sunulması ile sona erdi.

Emeği geçen herkese ve katılımcılara teşekkür ederiz.