BOYABAT İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ


Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Boyabat İİBF’de ‘Değişim Programları Bilgilendirme Toplantısı’ Düzenlendi

Üniversitemiz Erasmus, Mevlana, Eurodesk ve Farabi Koordinatörlükleri tarafından Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde öğrencilerimize yönelik bilgilendirme toplantısının düzenlendi.

Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL başkanlığında gerçekleştirilen programa; Boyabat Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Öğr. Gör. Nazlı ÜLKER HANÇER, Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcıları Sayın Dr. Öğr. Üyesi Candaş CAN, Sayın Dr. Öğr. Üyesi Duygu ÇERİ, Boyabat Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Sayın Öğr. Gör. Recep KURAL, Erasmus Koordinatörü Sayın Doç. Dr. Hakan UŞAKLI, Mevlana Koordinatörü Sayın Doç. Dr. Faruk ÖZDEMİR, Farabi Koordinatörü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Rahime ÇOBANOĞLU, Öğrenci İşler Daire Başkanımız Sayın Savaş USTAOĞLU, Sayın Öğr. Gör. Merve Feryal ASHMAWY, Sayın Öğr. Gör. Moustafa ASHMAWY, Akademik-İdari Personelimiz ile Boyabat İİBF ve Boyabat MYO öğrencileri katıldılar.

Gerçekleşen toplantıda Erasmus, Mevlana, Eurodesk ve Farabi değişim programlarının amacı ve başvuru koşulları hakkında detaylı sunumlar eşliğinde öğrencilerimize bilgiler verildi.


Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
Kalite
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016